xtheme (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
