xtheme (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
