xtheme (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
