xtheme (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna
