xtheme (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
