xtheme (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Search form
ru: Форма поиска

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
