Xurxo (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Banner
be: Банэр

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: log in
be: увайсці ў сістэму

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
