Xurxo (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat
