Xurxo (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Banner
he: באנר

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט
