Xurxo (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: log in
hu: bejelentkezés

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Post Content
hu: Tartalom beküldése

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv
