Xurxo (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Banner
oc: Bandièra

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
