Xurxo (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Banner
pl: Baner

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi
