Xurxo (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: log in
af: teken aan

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
