Xurxo (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Banner
et: Bänner

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba
