Xurxo (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Banner
uk: Банер

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: log in
uk: увійти

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Bottom One
uk: Нижній перший

en: Bottom Two
uk: Нижній другий

en: Bottom Three
uk: Нижній третій

en: Bottom Four
uk: Нижній четвертий
