Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Overview
be: Агляд

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Features
be: Функцыі

en: Log out
be: Выйсці

en: Form
be: Форма

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: About
be: Аб
