Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Overview
bg: Обзор

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.
