Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Image
bn: ছবি

en: Help
bn: সহায়তা

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Log out
bn: লগ আউট

en: About
bn: সম্পর্কে
