Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Log out
br: Digevreañ

en: About
br: Diwar-benn
