Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Overview
bs: Pregled

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Comment
bs: Komentar

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se
