Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Body
cs: Text

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Overview
cs: Přehled

en: Image
cs: Obrázek

en: Help
cs: Nápověda

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Footer
cs: Patička

en: Comment
cs: Komentář

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Back to results
cs: Zpět na výsledky

en: Form
cs: Formulář

en: More information
cs: Více informací

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: Attached files
cs: Přiložené soubory

en: Emails
cs: Emaily

en: About
cs: Popis

en: Limitations
cs: Omezení

en: Submission limit
cs: Limit pro odeslání

en: file(s)
cs: soubor(y)
