Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Image
el: Εικόνα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Log in
el: Είσοδος

en: Expiration
el: Λήξη

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Visit
el: Επίσκεψη

en: Form
el: Φόρμα

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: About
el: Περί

en: Limitations
el: Περιορισμοί
