Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Comment
eo: Komento

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Features
eo: Ecoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita
