Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Image
eu: Irudia

en: Help
eu: Laguntza

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Log in
eu: Sartu

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: Log out
eu: Irten

en: Form
eu: Formularioa

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Attached files
eu: Atxikitutako fitxategiak

en: About
eu: (r)i buruz
