Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Submit
is: Lat inn

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Frámerki

en: Overview
is: Yvirlit

en: Help
is: Hjálp

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Footer
is: Síðufótur

en: Comment
is: Viðmerking

en: Log in
is: Innrita

en: Log out
is: Rita út

en: Page not found
is: Síða ikki funnin

en: About
is: Um
