Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Overview
hr: Pregled

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: Log in
hr: Prijava

en: Features
hr: Značajke

en: Log out
hr: Odjava

en: More information
hr: Više informacija

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Attached files
hr: Priložene datoteke

en: About
hr: Opis
