Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Footer
hu: Lábléc

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: Share
hu: Megosztás

en: submissions
hu: beküldések

en: Features
hu: Jellemzők

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Confirmation email
hu: Megerősítő e-mail

en: Visit
hu: Látogatás

en: Back to results
hu: Vissza az eredményekhez

en: Limits
hu: Korlátok

en: Form
hu: Űrlap

en: More information
hu: További információ

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Reset all
hu: Összes visszaállítása

en: Attached files
hu: Csatolt fájlok

en: Emails
hu: E-mailek

en: About
hu: Leírás

en: Limitations
hu: Korlátozások

en: Submission limit
hu: Beküldési korlát
