Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Log out
hy: Ելք

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ
