Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Register
ja: 登録

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Overview
ja: 概観

en: Image
ja: 画像

en: Help
ja: ヘルプ

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Footer
ja: フッター

en: Comment
ja: コメント

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Log in
ja: ログイン

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Confirmation
ja: 確認

en: submissions
ja: 送信内容

en: Features
ja: フィーチャー

en: Log out
ja: ログアウト

en: Confirmation email
ja: メールアドレスの確認

en: Form
ja: フォーム

en: More information
ja: 詳細情報

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: Attached files
ja: 添付ファイル

en: Emails
ja: メールアドレス

en: About
ja: アバウト

en: Limitations
ja: 制限

en: Submission limit
ja: 送信制限

en: Number of submissions
ja: 送信回数
