Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Page not found
kn: ಪುಟವು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
