Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: About
my: အကြောင်း
