Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Image
ps: انځور

en: Help
ps: مرسته

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Footer
ps: پښۍ

en: Comment
ps: تبصره

en: Log in
ps: ننوتون

en: Log out
ps: وتون

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: About
ps: په اړه
