Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Register
pt: Registro

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Overview
pt: Visão geral

en: Image
pt: Imagem

en: Help
pt: Ajuda

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Footer
pt: Rodapé

en: Comment
pt: Comentário

en: Log in
pt: Entrar

en: Expiration
pt: Expiração

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: Confirmation
pt: Confirmação

en: Share
pt: Compartilhe

en: submissions
pt: envios

en: Log out
pt: Sair

en: Confirmation email
pt: E-mail de confirmação

en: Back to results
pt: Voltar para os resultados

en: Limits
pt: Limites

en: Form
pt: Formulário

en: More information
pt: Mais informações

en: Page not found
pt: A página não foi encontrada

en: Reset all
pt: Reiniciar tudo

en: Attached files
pt: Arquivos anexos

en: Emails
pt: E-mails

en: About
pt: Sobre

en: Limitations
pt: Limitações

en: Conditional fields
pt: Campos condicionais

en: Submission limit
pt: Limite de envio

en: file(s)
pt: arquivo(s)
