Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Register
ro: Înscriere

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Image
ro: Imagine

en: Help
ro: Ajutor

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Footer
ro: Subsol

en: Comment
ro: Comentariu

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Features
ro: Caracteristici

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Form
ro: Formular

en: More information
ro: Mai multe informaţii

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Attached files
ro: Fișiere atașate

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: About
ro: Despre
