Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Register
ru: Регистрация

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Overview
ru: Обзор

en: Image
ru: Изображение

en: Help
ru: Справка

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Footer
ru: Подвал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Log in
ru: Войти

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: Share
ru: Поделиться

en: submissions
ru: Результаты заполнения

en: Features
ru: Особенности

en: Log out
ru: Выход

en: contact us
ru: свяжитесь с нами

en: Back to results
ru: Назад к результатам

en: Limits
ru: Ограничения

en: Form
ru: Форма

en: More information
ru: Подробнее

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: Reset all
ru: Сбросить все

en: Attached files
ru: Прикрепленные файлы

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: About
ru: Информация

en: Limitations
ru: Ограничения

en: Conditional fields
ru: Зависимые поля

en: Form title
ru: Заголовок формы

en: Submission limit
ru: Предел отправки формы

en: Template description
ru: Описание шаблона
