Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Share
se: Juogat

en: Log out
se: Logge eret

en: Page not found
se: Siidu ii gávdno

en: About
se: Birra
