Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Body
sk: Text

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Overview
sk: Prehľad

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Visit
sk: Navštíviť

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: Form
sk: Formulár

en: More information
sk: Viac informácií

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Reset all
sk: Zresetovať všetko

en: Attached files
sk: Priložené súbory

en: Emails
sk: E-maily

en: About
sk: Informácie o

en: Limitations
sk: Obmedzenia
