Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Register
sv: Registrera

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Overview
sv: Översikt

en: Image
sv: Bild

en: Help
sv: Hjälp

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Footer
sv: Sidfot

en: Comment
sv: Kommentar

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Log in
sv: Logga in

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Features
sv: Funktioner

en: Log out
sv: Logga ut

en: Confirmation email
sv: E-postmeddelande för bekräftelse

en: Visit
sv: Besök

en: Limits
sv: Begränsningar

en: Form
sv: Formulär

en: More information
sv: Mer information

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: Attached files
sv: Bifogade filer

en: Emails
sv: E-post

en: About
sv: Om

en: Limitations
sv: Begränsningar

en: Conditional fields
sv: Villkorliga fält

en: file(s)
sv: fil(er)
