Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Help
ta: உதவி

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Page not found
ta: பக்கம் கண்டுபிடிக்கப்படவில்லை
