Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: More information
te: మరింత సమాచారం

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: About
te: గురించి
