Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Register
tr: Kaydol

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Image
tr: Resim

en: Help
tr: Yardım

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Comment
tr: Yorum

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Confirmation
tr: Teyit

en: Share
tr: Paylaş

en: submissions
tr: Gönderimler

en: Features
tr: Özellikler

en: Log out
tr: Çıkış

en: Limits
tr: Sınırlar

en: More information
tr: Daha fazla bilgi

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: Attached files
tr: Eklenmiş dosyalar

en: Emails
tr: E-postalar

en: About
tr: Hakkında

en: Limitations
tr: Sınırlamalar

en: Submission limit
tr: Gönderi sınırı
