Yakforms (7.x-1.1-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Log in
ug: كىرىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: More information
ug: داۋامى

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى

en: Attached files
ug: قوشۇمچە ھۆججەت

en: About
ug: ھەققىدە
