Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Register
ar: التسجيل

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Image
ar: الصورة

en: Help
ar: المساعدة

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Footer
ar: التذييل

en: Comment
ar: التعليق

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: submissions
ar: الإرسالات

en: Features
ar: الخصائص

en: Log out
ar: خروج

en: Form
ar: النموذج

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: About
ar: حول
