Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Log in
az: Loqin

en: Log out
az: Çıxış

en: Form
az: Forma

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Emails
az: E-poçtlar

en: About
az: Haqqında
