Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།
