Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Register
he: הרשמה

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Overview
he: סקירה

en: Image
he: תמונה

en: Help
he: עזרה

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: Log in
he: כניסה

en: Confirmation
he: אישור

en: Share
he: שיתוף

en: Features
he: פיצ'רים

en: Log out
he: יציאה

en: Form
he: טופס

en: More information
he: מידע נוסף

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Emails
he: אימיילים

en: About
he: אודות

en: Limitations
he: מגבלות

en: Submission limit
he: הגבלת הגשות
