Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Image
hi: चित्र

en: Help
hi: मदद

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Footer
hi: पादलेख

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: Log out
hi: लॉगआउट

en: More information
hi: अधिक जानकारी

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: About
hi: के बारे में
