Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Body
id: Isi

en: Register
id: Daftar

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: Overview
id: Sekilas

en: Image
id: Gambar

en: Help
id: Bantuan

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Comment
id: Komentar

en: Log in
id: Masuk

en: Features
id: Fitur

en: Log out
id: Keluar

en: Form
id: Formulir

en: More information
id: Informasi selengkapnya

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: Attached files
id: File terlampir

en: Emails
id: Surel

en: About
id: Tentang
