Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Register
it: Registrati

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Overview
it: Panoramica

en: Image
it: Immagine

en: Help
it: Aiuto

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Comment
it: Commento

en: Downloads
it: Download

en: Log in
it: Accedi

en: Expiration
it: Scadenza

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: Confirmation
it: Conferma

en: submissions
it: inserimenti

en: Features
it: Funzionalità

en: Log out
it: Esci

en: Back to results
it: Torna ai risultati

en: Limits
it: Limiti

en: More information
it: Maggiori informazioni

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: Attached files
it: File allegati

en: Emails
it: E-mail

en: About
it: Informazioni

en: Limitations
it: Limitazioni

en: Submission limit
it: Limite di inserimenti
