Yakforms (7.x-1.1-rc1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
